Jestem Ania krol

trener biznesu online i adwokAt pracy online

LAPTOP LIFESTYLE – PRACUJĘ ONLINE i STAWIAM NA NIEZALEŻNOŚĆ!

WSPIERAM KOBIETY W ROZWOJU BIZNESU ONLINE!

Praca Online / Freelancing - Konsultacje Zawodowe

Chcesz pracować online ale nie wiesz gdzie zacząć? Czujesz że właśnie teraz jest czas na to aby rozwijać skrzydła jako usługodawca online? Masz parę pomysłów i chcesz utwierdzić się w przekonaniu że jest na nie zapotrzebowanie?  Zapraszam na darmowa konsultację! 

Zostan Trenerem Biznesu Online - Indywidualny Coaching

Masz swój biznes jakiś czas, i czujesz że teraz chcesz wspierać inne kobiety w biznesie? Przekaże Ci wszystkie tajniki budowania marki osobistej i zdobywania klientów jako trener biznesu – business coach, life coach, mindset coach. Zapraszam na darmowe konsultacje!

CO TO JEST LAPTOP LIFESTYLE?

Laptop Lifestyle to indywidualny program coachingowy, który nauczy Cię w jaki sposób wykorzystać swoje umiejętności i jak zdobyć nową wiedzę potrzebną do pracy online.

Wszystko to abyś miała swobodę pracy z dowolnego miejsca na świecie!

SZCZERA ROZMOWA

Zawsze zaczynam od szczerej rozmowy, aby zrozumieć Ciebie, Twoje cele i potrzeby. Przeanalizujemy podstawowe wyzwania i obawy, które sprawiają, że czujesz się zagubiona lub niespełniona.

l

STRATEGIA

Następnie zaprojektujemy strategię, która doprowadzi do zbudowania Twojego idealnego stylu życia.  Razem omówimy Twoje cele zawodowe, aby dowiedzieć się, w jakim kierunku chcesz rozwijać się profesjonalnie.

I

CODZIENNY PLAN

To, czego się od Ciebie dowiem, stanowi podstawę do rozwoju planu Twojej kariery online. Razem stworzymy spójny, codzienny plan działania, który jest podstawą sukcesu w karierze online.

MASZ MOJE WSPARCIE!!!

 Podczas całej Twojej drogi rozwoju pracy online wspieram Cię mentalnie, przygotowuje ćwiczenia budujące Twój silny charakter oraz Twoją niezależność jako kobieta przedsiębiorcza! 

TY WIESZ CZEGO CHCESZ. CHCESZ BYĆ NIEZALEŻNĄ I PRZEDSIĘBIORCZĄ

KOBIETĄ !!!

Teraz potrzebujesz tylko narzędzi, które pomogą Ci spełniać się zawodowo!

Potrzebujesz także planu i strategii –  krok po kroku, od efektywnej oferty do zdobywania klientów online.

POCZUJ...

Jesteś w 100% pewna siebie pojawiając się w Internecie i wiesz dokładnie jak przyciągnąć swoich wymarzonych klientów.

WYOBRAŹ SOBIE....

Budzisz się zmotywowana i z duza energia każdego dnia, poniewaz otwierasz laptopa,  i myślisz sobie: „Wow! Czy ja naprawdę  dostaję za to pieniądze?”

DOŚWIADCZ...
Pełna swoboda w czasie i harmonogramie. Joga rano? Pewnie. W piątek rano zaczynasz weekendową wycieczkę? Dlaczego nie?
PRZEŻYJ TO...

Nigdy nie bałaś się postawić na siebie.
Twoja droga jest jedynym sposobem, jaki kiedykolwiek miał sens.

Krótko o Mnie

Cześć! Jestem Ania Król.

Jako międzynarodowy trener biznesu i projektantka stylu życia namawiam ludzi na całym świecie do tworzenia nowych modeli rzeczywistości i systemów życia według ich prawdziwych wartości.

Pomagam moim klientom w odkrywaniu ich idealnej kariery, tworzeniu niezależnych od lokalizacji możliwości pracy, zdobywaniu większej liczby klientów i projektowaniu ich wymarzonego stylu życia – wszystko to znajdziesz w programie Laptop Lifestyle.

MIŁE SŁOWA NA MÓJ TEMAT 🙂

“Ania była moją mentorką podczas kursu  “Virtual Assistant & Social Media Ninja”. Bardzo się cieszę, że spotkałam Anię na mojej drodze do zmiany pracy! Otrzymałam od niej ogromną dawkę motywacji i wiedzy na temat freelancingu. Nauczyła mnie też dobrych praktyk w pracy z klientem. Ania jest bardzo miłą osobą oraz przekazuje wiedzę w prosty sposób.” – Katarzyna Klich

“Oprócz tego, że Ania jest profesjonalną mentorką, jest również bardzo pozytywną osobą, która chętnie oferuje swoją pomoc i słucha swoich klientów. Naprawdę doceniam fakt, że oprócz dzielenia się swoją wiedzą, mogła mnie również zmotywować do działania! Teraz wiem jak rozwijać freelancing. Z całego serca polecam współpracę z Anią!” – Katarzyna Adamczyk

“Ale mam szczęście że spotkałam tę cudowną kobietę. Po 4 miesiącach treningu biznesowego, zostałam freelancerem! Ania wie dokładnie jak motywować aby iść naprzód, a jednocześnie jest w niej dużo zrozumienia i empatii. Ania dużo mnie nauczyła i doceniam jej pomoc na wielu poziomach, zarówno biznesowych jak i prywatnych.” – Barbara Zając

 “U Ani doceniłam przede wszystkim jej ogromne doświadczenie zarówno jako freelancer, jak i trener biznesu. Dodatkowo, Ania przekazała kilka bardzo przydatnych “sekretów”, które pozwoliły mi się uczyć i rozwijać. Zawsze była doskonale przygotowana i oddana roli mentorki. Zdecydowanie poleciłabym ją jako trenera biznesu!” – Paulina Żmuda

“Ania była moją mentorką i bardzo miło było uczyć się od niej. Jeśli chcesz wiedzieć, jak zostać profesjonalna WA lub freelancerem, Ania nauczy Cię wszystkiego. Będzie Cię wspierać i dzielić się wieloma przydatnymi wskazówkami i najlepszymi praktykami, które pomogą zbudować dobre relacje z przyszłymi klientami!” – Aneta Dawidowicz

“Ania była moją mentorką. Byłam pod wrażeniem jej ciepła, pozytywnego sposobu myślenia, energii i wiedzy. Motywuje, wspiera i namawia Cię do wychodzenia ze strefy komfortu. Wszystko to wkraczając na ścieżkę kariery online. Mam ogromne szczęście, że mogłam współpracować z Anią i mogę gorąco polecić ją każdemu, kto uważa freelancing za nowy pomysł na biznes!” – Kamilla Pikul